Hogeschool Gent
departement muziek en drama
Hoogpoort 64
9000 GENT
Vakgroep Kompositie
Kluyskensstraat 2, Lokaal L6, 9000 GENT
Dirk Brosse, Joachim Brackx, Jan Rispens, Lucien Posman, Frank Nuyts, Octaaf Van Geert, Dr.Godfried-Willem Raes
Dr.Godfried-Willem RAES, koordinator Kongostraat 35 9000 GENT tel.:[32]-9-223.80.89 - fax:[32]-9-225.04.34 email: <godfriedwillem.raes@logosfoundation.org> http://www.logosfoundation.org/kursus/index-kursus.html
aan: Lucien Posman, Dirk Brosse, Octaaf Van Geert, Frank Nuyts nuyts.hardscore@skynet.be , Jan Rispens jan.rispens@glo.be , Joachim Brackx <joachim.brackx@advalvas.be> joachim.brackx@advalvas.be
Gent,11.05.2003
AD VALVAS
EXAMENS INLEIDING KOMPOSITIE
EXAMENS KOMPOSITIE
Uurregeling
Studenten die hun uur willen omwisselen met anderen moet beide akkoord gaan met de omwisseling. Ook hun docenten dienen met de omwisseling in te stemmen.
1. Examenvolgorde Studenten.
2 JUNI 2003 - Hoogpoort 64, Lokaal 12
Vak: Kompositie
UUR |
naam student |
jaar |
vakjaar |
leerkracht |
lezingen |
audities |
|
9u00 |
Dietrich VAN ACKELEYN | M1 | 3 | Dirk BROSSE | 25/03 | ||
9u20 |
Nicolas DE COCK | M1 | 3 | Dirk BROSSE | 29/04 | ||
9u40 |
Koen DE SIMPELAERE | Frank NUYTS |
27/2 25/3 28/1 17/12 |
||||
10u00 |
Michael PINKET | Frank NUYTS | afg.29/4 | ||||
10u20 |
Cornelis OLMO | M1 | 3 | Lucien POSMAN | 25/3 | ||
10u40 |
Kristof LAUWERS | M2 | 7 | dr.Godfried-Willem RAES |
25/2 17/12 |
||
11u00 |
Barbara BUCHOWIEC | M2 | 2 | dr.Godfried-Willem RAES |
25/2 25/3 |
19 JUNI 2003 : 9u00, Klas 5, Hoogpoort 64:
VAK: Inleiding Kompositie
UUR |
naam student |
jaar |
vakjaar |
leerkracht |
lezingen |
audities |
|
9u00 |
Daan BREULS | Octaaf VAN GEERT | afg.29/4 | ||||
9u06 |
David VAN GHYSEGHEM | Octaaf VAN GEERT | 0 | ||||
9u12 |
Stijn DELDAELE | Octaaf VAN GEERT |
29/4 27/2 25/3 |
||||
9u18 |
Daan JANSSENS | K1-MT | Frank NUYTS |
17/12 25/3 |
|||
9u24 |
Kim BOSTYN | K1 | Frank NUYTS |
28/1 25/3 |
|||
9u30 |
Thomas COOMAN | K1 | Frank NUYTS |
28/1 25/1 |
|||
9u36 |
Evert BOGAERT | K2 | Frank NUYTS | 0 | |||
9u42 |
Jeroen BAERT | K2 | Frank NUYTS | 25/3 | |||
9u48 |
Sebastien PAZ CERONI | K2 | Frank NUYTS |
28/1 25/3 |
|||
9u54 |
Jona KESTELEYN | K2 | Frank NUYTS | 25/3 | |||
10u00 |
Laurens SMAGGHE | M1 | Frank NUYTS | 17/12 | |||
10u06 |
Bert OSTYN | M2 | Frank NUYTS |
29/4 27/2 17/12 |
|||
10u12 |
Frederik SEGERS | M2 | Frank NUYTS | 17/12 | |||
10u18 |
Tim KERMANS | M2 | Frank NUYTS | 0 | |||
10u24 |
Mirabella VAN DE PUT | M2 | Frank NUYTS | 28/1 | |||
10u30 |
Andreas LAGROU | M2 | Frank NUYTS | 27/2 | |||
10u36 | Matthias VERRAES | M2 | Frank NUYTS |
29/4 17/12 25/3 |
|||
10u42 | Melany DE BLEECKERE | 1 | Lucien POSMAN |
29/4 25/3 |
|||
10u48 |
Alexiane GHILAIN | 1 | Lucien POSMAN | 28/1 | |||
10u54 |
Peter RYCKEBOER | 1 | Lucien POSMAN | 25/3 | |||
11u00 |
Matthias STANDAERT | 1 | Lucien POSMAN | afg.29/4 | |||
11u06 |
Peter VERDONCK | 1 | Lucien POSMAN |
27/2 28/1 |
|||
11u12 |
Jens DE BRUYNE | 2 | Lucien POSMAN | 28/1 | |||
11u18 |
Valerie An DE SMET | 2 | Lucien POSMAN | 29/4 | |||
11u24 |
Tim GISTELINCK | 2 | Lucien POSMAN | 0 | |||
14u00 |
Floris LAGA | 1 | Dirk BROSSE | 29/4 | |||
14u06 |
Marie Joelle VANDERBURGT | 1 | Dirk BROSSE | 28/1 | |||
14u12 |
Tiffany VEYS | 1 | Dirk BROSSE | 25/3 | |||
14u18 |
David DE GEEST | L1-MT | 1 | Dirk BROSSE |
25/3 17/12 27/2 28/1 |
||
14u24 |
Julie MERTENS | 1 | Dirk BROSSE | 0 | |||
14u30 |
Gerda FRITSCHE | 1 | Dirk BROSSE | 0 | |||
14u36 |
Kenny CLARYS | 1 | Dirk BROSSE | 25/3 | |||
14u42 |
Michael VAN OOST | 1 | Dirk BROSSE | 24/4 | |||
14u48 |
Stef CAERS | 1 | Dirk BROSSE | 24/4 | |||
14u54 |
Jasper HUYSENTRUYT | 2 | Dirk BROSSE | 0 | |||
15u00 |
Yoerik ROEVENS | 2 | Dirk BROSSE | 0 | |||
15u06 | Nico SALL | 2 | Dirk BROSSE | 27/2 | |||
15u12 | Jan BORRE | 2 | Dirk BROSSE | 25/3 | |||
15u18 | Marc VANDELOOVERBOSCH | 2 | Dirk BROSSE | 0 | |||
15u24 | Kris VAN ROY | 2 | Dirk BROSSE | 0 | |||
15u30 | Nine VAN BELLE | 1 | dr.Godfried-Willem RAES | 28/1 | |||
15u36 | Daniel PASTENE | 3 | dr.Godfried-Willem RAES | 24/4 | |||
15u42 | Pieter GOOSENS | 1 | dr.Godfried-Willem RAES | 28/1 | |||
15u48 | Jonathan GLORIE | dr.Godfried-Willem RAES | 25/3 | ||||
15u54 | Charlotte PONSEELE | dr.Godfried-Willem RAES | 25/3 | ||||
16u00 | Paola MARQUEZ | dr.Godfried-Willem RAES | 25/3 |
Studenten die niet in deze lijsten zijn opgenomen zijn niet in orde met hun kurrikulum. Zij moeten een en ander dringend regelen met het sekretariaat en daarna, indien zij tot de examens worden toegelaten, de vakgroepvoorzitter verwittigen.
Niet op enige lijst:
Korneel
DEPREZ auditie: 25/03
3e MEESTERGRAAD KOMPOSITIE:
2 juni 2003 19u00 & 20u00:
student: docent:
Thomas SMETRYNS dr.Godfried-Willem RAES
22 juni 2003 19u00 & 20u00:
student: docent:
Sebastian BRADT dr.Godfried-Willem RAES
Programma:
PAUZE
JURY:
voorzitter: Jan RISPENS
Extern: Prof.dr.Mark DELAERE
Intern: n.n.
docent: dr.Godfried-Willem RAES
GWR.