Prof.Dr.Godfried-Willem RAES

Algemene Informatie & Ad Valvas berichten m.b.t. de middagkoncerten georganiseerd in het Konservatorium waarbij de studenten in de vakken Inleiding Kompositie en Kompositie eigen werk voorstellen

Vakgroep Kompositie

Hogeschool Gent : Departement Muziek & Drama


<Terug naar inhoudstafel kursus> Lezingen en Masterclasses Kompositie Middagkoncerten kompositie en inleiding kompositie

MIDDAGKONCERTEN Kompositie & Inleiding Kompositie:


Akademisch jaar 1998-1999 (klik op de hieronderstaande data voor de programma details).


dindag 30 maart 1999 - 12u30 tot 13u30 - Koncertzaal konservatorium

Programma:

1. Sebastian BRADT

Titel: Tauromachy (I) en Vendetta(II)
piano: Ward De Vleesschauwer
klas: Lucien Posman

2. Cornelis OLMO

Titel: "RE-Flexie" voor cello en piano
cello: Jan Baert
piano: Ward De Vleesschauwer
klas: Lucien POSMAN

3. Matthias TROFFAES

Titel: "Snovit utan de sju dvargarna"
Duur: ca. 3 minuten
klavecimbel: Matthias Troffaes
klas: Frank NUYTS

4. Stefaan DE BRUYNE

Titel: "De auto van Rubens"
Poezie: Jeffrey CAEN
Duur: ca. 5 minuten
klankregie: Stefaan De Bruyne & Kristof Lauwers
klas: Godfried-Willem RAES

5. Emmanuel SPROELANTS

Titel: "La via per Firenze" & "Twee muzikale vieruurtjes"
Piano: Jonathan SMETS & Gin DUBOIS
Duur: 2'30" + 2'
klas: Lucien POSMAN

6. Jeroen GROMMEN

Titel: "Explomotions: 1- Life, 2.- Death"
Duur: 4' + 4'
klankregie: Jeroen Grommen & Kristof Lauwers
klas: Lucien POSMAN

27 april 1999 - 12u30 -GENT - Konservatorium
muziekronde van vlaanderen

Programma:

 


dinsdag 11 mei 1999 - 12u30 tot 14u00 - Koncertzaal konservatorium - Laatste middagkoncert !!!

Programma:

1. Stefaan DE BRUYNE

Titel: "Cuivivre"
Duur: ca. 6 minuten
uitvoerders: Tim Gistelinck (piano) & Hans Bossuyt (trompet)
klas: Frank NUYTS (Mentor)
vervangen door: "Magrim" [10']
gerealiseerd in de studio van Stichting Logos.

2. Matthias TROFFAES "Quasi Pi" [5']

traverso: Stefanie Troffaes
klavecimbel: Matthias Troffaes
klas: Frank NUYTS

3. Cornelis OLMO "Reflexie" voor cello en piano [3']

cello: Jan Baerts, piano: Wim van Moerbeke
klas: Lucien POSMAN

4. Anouk LIEVENS "Nieuwsbericht"

Stefaan De Bruyne (stem)
klas:Godfried-Willem RAES
 
5. Kristof LAUWERS "Processing #4"
voor stem, fluit, theremin en ringmodulatoren
klas: Godfried-Willem RAES

6. Jeroen GROMMEN "3 Explomotions" voor sequencer

1- Waanzin
2.- Dood, featuring tapdancing St.Pieter and St.Mickey choir
3.- Hiervoormaals
klas: Lucien Posman
 
7. Tom D'JOOS "SAXOFOBIA" voor altsax solo , [2'30"]
Hendrik Pellens, altsax
klas: Dirk Brossť
8. Kris DE BAERDEMACKER "XplosiV" [4'30"]
proefversie 1 - gerealiseerd in de studio van Stichting Logos.
klas: Godfried-Willem RAES [mentor]
 
9. Anthony GORRET "FLASH voor brasskwintet" [3']
brasskwintet olv Bert Van Thienen
klas: Dirk Brossť
 
10. Marc GORIS "INTRADA voor trompetsolo" [3']
Marc Goris, trompet
klas: Dirk Brossť
 
11. Skrin Van De Walle "COLOURS voor rock band" [6']
Skrin Van De Walle, tenorsax
David Van Gheyseghem, gitaar
Martin Standaert, bas
Ronald Dhaene, drums
klas: Dirk Brossť

12. Jo MAHIEU "out of the ground" & "don't leave your car here" [10']

Wouter Vandenabele viool
Jo MAhieu gitaar
Mirko Banovic bas
Mark De MAeseneer ALtsax
klas: Frank Nuyts

13. Maarten STANDAERT " X-Ray a Stingray" [3']

voor basgitaar
klas: Lucien POSMAN

14. Thomas SMETRYNS "Zonder Titel voor zang en piano" [2']

Lies Ghellynck, sopraan & Ward De Vleeschhauwer, piano

15. Klaas VAN HEDDEGEM "The Flying Princess"

Pieter CLAUS, marima , Isolde Lasoen, vibrafoon, Ward De Vleeschhauwer, piano, Ronals d'Haene , slagwerk 1, Tom Voet, slagwerk 2.
Klas: Frank NUYTS

19 maart 1999 - 15u00 - ANTWERPEN - Konservatorium

Programma:


11 maart 1999 - 13u00 - Leuven- LemmensInstituut

Programma:


15 december 1998 - 12u30

Programma:

1.- Kristof LAUWERS: "Processing #1"

2.- Sebastian BRADT: 'Marilyn Comes'

3.- Cornelis OLMO: 'Stuk voor piano'

4.- Thomas SMETRYNS: "Sammy's on the Bowery"

5.- Sophie TREPANNIER: "The Phone"

6.- Kris DE BAERDEMACKER: "Morgenstemming"

7.- Matthias Troffaes "Sensial"

8.- Ronald Dhaene "Het gelag"

9.- Ward De Vleeschhouwer: "A taste for red, blue and yellow"

10.- Jeroen GROMMEN : " ??? "

11.- Emmanuel SPROELANTS

12.- Tim GISTELINCK


Filedate: 00-01-30

Terug naar inhoudstafel kursus: <Index Kursus> Naar homepage dr.Godfried-Willem RAES naar de Logos Website Logos koncertkalender